įveskite savo telefono numerį ir mes su Jumis susisieksime.

Obelynė.

Obelynės projektas žymiai pakeitė Bukiškių gyvenvietės vaizdą, gyventojų sudėtį ir komunalinę infrastruktūrą. Buvusių apleistų tarybinio ūkio sodų vietoje atsirado patogių ir šiuolaikiškų namų su visą inžinerine infrastruktūra, asfaltuotais keliais ir privažiavimais Obelynėje įsikūrusios daugiausiai jaunos šeimos, turinčios stabilias pajamas ir auginančios vaikus. Obelynės gyventojai susibūrę į 3 individualių namų savininkų bendrijas, bendrai sprendžia jiems kylančius ūkinius bendrabūvio klausimus. Tokiu būdu formuojasi nauja Bukiškių bendruomenė, lemsianti gyvenvietės jaukumą, patrauklumą ir patogumą gyventi.Obelynės projekto individualių namų gyvenamųjų namų statybos pradžia - 2004 m. Per 2 metus buvo pastatyti 29 gyvenamieji namai kvartale, pavadintame Obelyno gatve. Namus projektavo UAB “Architektūros ir estetikos studija” architektai, vadovaujami dabar visuotinai šalyje ir užsienyje pripažinto architekto Rolando Liolos. Antrasis Obelynės plėtros etapas prasidėjo 2006 m. ir apėmė 21 gyvenamojo namo statybą Liepų g. ir 28 gyvenamųjų namų statybą Žiedų gatvėje. Visi šio plėtros etapo namai pastatyti pagal architekto Vytauto Zubovo projektus. Visų 49 gyvenamųjų namų statyba buvo baigta 2008 m. Iš viso Obelynės projekto metu pastatyta beveik 11,5 tūkst. Kvadratinių metrų gyvenamojo ploto.

Obelynės projektas žymiai praplėtė Bukiškių gyvenvietės inžinerinę infrastruktūrą. Buvo suformuotos 2 vandenvietės, įrengti 4 giluminiai vandens gręžiniai, nutiesta apie 2.500 m. ilgio vandentiekio trasų. Bukiškių magistralinis nuotekų vamzdynas buvo pratęstas iki Užudvarionių kaimo ribų, o bendras nutiesto vamzdyno ilgis – 2.900 m., iš esmės rekonstruota Bukiškių – Avižienių siurblinė, kuria naudojasi visi prie nuotekų magistralės prisijungę Bukiškių gyventojai. Taip pat iki Užudvarionių kaimo ribų buvo nutiestas magistralinis dujotekis ir asfaltuota kelio danga, išasfaltuotos Liepų, Obelyno ir Žiedų gatvės, nutiesta 1.000 m. aukštos ir 1.500 m. žemos įtampos elektros kabelio, panaikinta 800 m. elektros orinių linijų.

Šiuo metu yra pradėtas trečiasis Obelynės projekto etapas, kurio metu planuojama pastatyti apie 40 gyvenamųjų namų. Šio etapo metu namai būtų statomi Liepų gatvės tęsinyje, prieš posūkį į Žiedų gatvę, o taip pat šalia Liepų esančiose naujose Guobų ir Blindžių gatvėse. Pirkėjams yra siūlomi 3 tipų gyvenamieji namai, kuriuos projektavo UAB “Projektavimo sprendimai” architektai..


Dvibučiai namai Obelynėje

Po ilgesnės pertraukos vėl pavyko gauti sąlygas dvibučių namų statybai. Naujame Blindžių g. kvartale Obelynėje numatoma pastatyti 4 tokius namus, Liepų g. – 2 namus ir 1 namą Žiedų gatvėje. Iš viso esame pastatę 13 dvibučių namų, bet paskutiniai statybos leidimai dvibučiams gauti tik 2011 m. Tais pačiais metais parengtas tipinis dvibučio namo projektas Dvibutis klevas ir Liepų gatvėje pastatyti 2 tokie namai. Daugiau informacijos

Jau statomi namai naujame Blindžių gatvės kvartale.

Jau statomi namai naujame Blindžių gatvės kvartale.   Naujas Obelynės gyvenvietės Bukiškyje projektas – Blindžių gatvės kvartalas. Jame suformuota 13 gyvenamosios paskirties sklypų, kuriuose suprojektuoti 9 vienbučiai ir 4 dvibučiai gyvenamieji namai. Namų projektai – jau pasiteisinę Guobų gatvės kvartale Didysis klevas ir Mažasis klevas. Dvibučiai namai bus statomi pagal Liepų gatvėje jau naudotą projektą Dvibutis klevas. Visus namus suprojektavo UAB “Virilina”, projektų vadovė L.Stankienė, projektuotojas I.Juozelis. Daugiau informacijos
Svetainių kūrimas